Apie mus kalba klientai

Skaitykite ir skambinkite. Pasikalbesime susipazinsime.Valdemarai, noriu padėkoti už suteiktas kokybiškas pirties įrengimo paslaugas! Jūsų darbas atitiko mano lūkesčius, o procesas buvo greitas, labai komfortiška, kad viską padarėt patys, kad man nereikėjo rūpintis kokiais nors š.. tikrai rekomenduosiu ir kitiems! Gerų darbų!

"Nuoširdžiai ir drąsiai rekomenduoju Pirčių meistrus! Labai stengiasi darbą atlikti kuo geriau ir gražiau. Įrengta pirtis tokia ir yra: labai graži, racionaliai paskirstyta erdvė, apgalvoti visi atstumai. Adekvati kaina."

Laba diena, vakar pirma karta buvau pirtyje ir tikrai labai patiko!!!! labiau dziaugiuosi kad viskas taip grazu ir patogu ir tikrai labai gerai kad vyras sugalvojo garso kolonele irengti visas labai jauku ir grazu,mes esam patenkinti jusu darbu ir tikrai rekomenduosime draugams

norime padėkoti už nepaprastai greitai (per savaitę!!!) ir labai kokybiškai įrengtą pirtelę! Ir už viską ką gavome kartu su pirtele – patarimus dėl optimalaus mažos patalpos pritaikymo, medžiagų pasirinkimo, naudojimo ir priežiūros, įsiklausimą į norus ir pageidavimus, tobulai ir labai tvarkingai organizuotą procesą … Labai jaučiasi, kad mylite tiek pačią pirtį, tiek savo darbą, turite puikią patirtį ir gerai išmanote savo verslą. ​ Sėkmės jums!! Rekomenduosime visiems draugams. ​

Jekaterina

Dėkoju ,Valdemarai, už greitai ir kokybiškai atliktus pirties įrengimo darbus.Rekomeduosiu į jus kreiptis ir savo draugams.

Vieni iš profesionaliausių per gyvenimą sutiktų žmonių, išmanančių apie pirčių įrengimą nuo patalpos plikų sienų iki asmeniškai man absoliučiai visus lūkesčius viršijusio pirties įrengimo. Didelis dėkui Pirciumeistrai.lt už pirties išplanavimą, medžiagų pirkimą, patarimus perkant pirties krosnelę, nepakartojamą estetinį pirties vidaus sukūrimą parenkant optimaliausias pirties įrengimo medžiagas. Taip pat didelis dėkui už pirties darbų išpildymą. Pedantiškumas ir skrupulingas požiūris kiekvienai pirties įrengimo detalei priverte pasidžiaugti, kad dar yra savo amato meistrų, kuriais galima didžiuotis! Linkiu sėkmės Pirciumeistrai.lt ir ateityje džiuginant naujus klientus su nepriekaištingai įrengtom pirtim! Ričardas

Выражаем огромную благодарность мастерам бань. Ответили компетентно на все интересующие нас​ вопросы.​ Работали парни четко, слаженно, а главное профессионально, качественно​ и​ с душой. Наша банька получилась супер!!! Этим мастерам можно доверять. Довольная и счастливая Ирина и ее семья.

10 metų savo rankomis stačiau ir vysčiau savo pirtelę — maniau, kad tik pats sau galiu garantuoti maksimalią kokybę ir unikaliausią sprendimą. Deja, bet nebaigtoje pirtelėje būdavo sunku atsipalaiduoti.. Galiausiai supratau, kad tokiu tempu pats jos niekada nepabaigsiu, tad kreipiausi pirciumeistrai.lt pagalbos. Nuo pirmo kontakto viskas vyko labai sklandžiai ir operatyviai, o darbų kokybė bei rezultatas pranoko visos šeimynos lūkesčius. Pirties įrengimo metu jautėsi ilgametė patirtis, naudojami profesionalūs įrankiai, o svarbiausia — akivaizdus noras palikti tokią pirtį, kuri džiugintu mus, o ne palengvintų jų pačių darbą. Ačiū! Pagaliau galiu atsipalaiduoti savo pirtyje, o rekomendacijos jau pasklido draugų rate :)

Valdemaras suprojektavo ir įrengė puikią, jaukią, sauną nedidelėse patalpose. Šįvakar ją išbandėme ir esame labai  patenkinti. Viskas yra suderinta ir kokybiška. Puiki investicija. Ačiū

Man reikėjo atlikti pirties ir priešpirčio vidaus įrengimo darbus. Kažkur, kažkas netyčia padiktavo meistro tel. Nr.

Susiskambinome, operatyviai atvyko, apžiūrėjo, susitarėme.

Norėčiau padėkoti Valdemarui už profesionalius patarimus, operatyvų medžiagų skaičiavimą ir pristatymą, kokybiškai atliktą darbą.

Ačiū.

Pagarbiai

Vladimiras.


Vladimiras

Dėkojame už kokybiškai, kruopščiai, atsakingai įrengtą pirtį, kurioje galėsime praleisti vėsius rudens - žiemos vakarus.

Rūta (D. Riešė)

Noriu padekoti pirciumeistrai.lt uz gera ir kokybiska pirti. Esu labai patenkintas meistro Valdemaro darbu.


Nuo bendravimo pradžios buvo paprasta bendrauti: laiku, nuoširdžiai ir 
aiškūs atsakymai į visus klausimus. Iki pat darbų atlikimo jautėsi 
patirtis ir kvalifikacija.


Artūras

Laba diena,norime padekoti už gražų, skrupulingą ir kokybišką darbą! Patenkinti :)


Pirčių meistras Valdemara viršijo mūsų lūkesčius. Negalime atsidžiaugti gražia, kokybiška ir puikiai šildančia pirtele. Dar maloniau naudotis pirtele žinant, kad ja įrengė savo darbą mylintys profesionalai, kurie dirba su užsidegimu ir gera emocija. Esame dėkingi už rastą sprendimo būdą įrengti nestandartinėje vietoje. Jeigu esate dar neapsisprendę kas įrengs jūsų svajonių pirtį -nedvejodami kreipkitės į Pirčių meistrus.

Tikri profesionalai savo darbo meistrai. Greitai ir kokybiškai atlieka savo darbą.

Profesionali patarimai dėl medžiagų, ventiliacijos, patogumo naudotis pirties įranga.

Buvau nustebės gauto rezultato.

Tikrai rekomenduoju.


Viktoras

Visų pirmą nepriekaištingas, mandagus ir paslaugus bendravimas nuo pimro skambučio. Antra- nepriekaištingas žodžio laikimasis terminų, kokybės ir finansų klausimu. Susitarta sulaukti skambučio po dviejų mėnesių- skambučio sulaukiau. Darbai atlikti nepriekaištingai ir su dideliu entuziazmu. Nėra nieko geriau kai žmogus dirba su atsidavimu savo veiklai. Ačiū, pirtis nuostabi.
Žmonės, kuriuos jau rekomendavau kietiems ir jaučiuosi saugus.

Mantas

Visų pirmą nepriekaištingas, mandagus ir paslaugus bendravimas nuo pimro skambučio. Antra- nepriekaištingas žodžio laikimasis terminų, kokybės ir finansų klausimu. Susitarta sulaukti skambučio po dviejų mėnesių- skambučio sulaukiau. Darbai atlikti nepriekaištingai ir su dideliu entuziazmu. Nėra nieko geriau kai žmogus dirba su atsidavimu savo veiklai. Ačiū, pirtis nuostabi. Žmonės, kuriuos jau rekomendavau kietiems ir jaučiuosi saugus.

2018 04 03

Darbas atliktas greitai ir kokybiškai, likome patenkinti. Atsiradus papildomiems darbams priepirčio zonoje, lengvai susitarta dėl sprendimų, atlikimo terminų bei kainos.

Tadeuš

Teko susidurti su „pirčių meistrai“ darbuotojais-profesionalais. Galiu atsakingai pareikšti, kad tikrai darbą atliko nepriekaištingai ir greitai. Ir, kas svarbiausia, diskutuojant dėl darbų atlikimo kainos visada buvo randamas abiem pusėm priimtinas variantas. Įvairūs, pirties statymo metu, mano, kaip kliento, iškilę papildomi pageidavimai buvo sprendžiami operatyviai, vėl pasikartojant, randant abiem pusėm priimtiną kainą už darbų atlikimą. Neabejoju, kad klientai tikrai nenusivils pasirinkę minėtus pirčių įrengimo darbuotojus, kurie tikrai išmano savo darbą ir teikia kokybiškas pirčių įrengimo paslaugas.

Linas

AČIŪ Pirčių Meistrams iš didžiosios raidės. Profesionalai. Geras infraraudonosios pirties projektas, optimali medžiagų ir darbų kaina, parinktos kokybiškos apdailos medžiagos, jaukus apšvietimas, kokybiška garso įranga, kokybiškas, tvarkingas ir švarus darbas. Rekomenduoju, kas dar neapsisprendė.   Dainius su šeima

Dainius su šeima

Sveiki, su dideliu malonumu siunčiu atsiliepimą apie meistrų darbą: Kad meistrai geri, jau žinojome anksčiau, kadangi jau buvo kuo puikiausiai įrengę pirtį mūsų draugams, kurie yra ne tik pirčių žinovai, bet ir labai reiklūs klientai :) Paskambinom likus bemaž savaitei iki Kalėdų, o per šventes jau garinomės pirtyje! GERAI, GREITAI IR LABAI ŠVARIAI, kas yra be galo svarbu, kuomet pirtis randasi jau įrengtuose namuose. Geda ir Aivaras Korsakai,

Geda ir Aivaras

Sveiki,
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti už puikiai įrengtą pirtelę. Buvau maloniai nustebintas, kad taip greitai ir kokybiškai atlikote darbus. Viską Jūs buvote apgalvoję ir suplanavę iš anksto ir darbas sekė darbą be jokių trikdžių.
Labai patiko Jūsų pasiūlytas pirties išplanavimas ir sienų apdaila.
Matosi, kad Jūs gerai išmanote ir mylite savo darbą. O kai darbas daromas su meile, tai ir rezultatas gaunasi labai geras. Su ramia sąžine galėčiau Jus rekomenduoti kaip pirčių meistrus net ir išrankiausiems klientams.
Ačiū už puikiai atliktą darbą ir sėkmės įgyvendinant kitus projektus!
Pagarbiai,
Gintaras

Gintaras

Sveiki, Šį ūkanotą ir lietingą rudens vakarą noriu spontaniškai pasidalinti pirciumeistrai.lt nuostabiu darbu. Jau keli metai kas savaitę einu į savo pirtelę harmonizuotis. Ir vis negaliu atsidžiaugti nuostabiu meistro darbo – nei vieno plyšelio, nei mažiausio broko.  Metai eina, namas sensta, lenda kiti „brokai“ – tik ne mano pirtelėje. Čia kaip sakau mano tikrasis salonas, nes gali svečią atvesti kiekvieną dieną, bet kaip žinia pirtis ne svečiams – pirtis sau. Tad ir kaifuoju ir vis mintyse dėkodamas meistrui. Bet kad mintys realizuotųsi – tai ir parašiau. Ačiū už puikų darbą!  

Tomas

Šiemet nusprendėme įsirengti pirtelę  ir nenusivylėme, kreipęsi į pirciumeistrai.lt [1]. Užsakytus darbus meistrai atliko greitai ir kokybiškai, esame patenkinti galutiniu rezultatu. Profesionaliai atliktas darbas, malonus bendravimas, vietoje priimti sprendimai, konsultacijos dėl priepirčio įrengimo leido susidaryti puikią nuomonę apie šiuos meistrus. Sau jų sumeistruotoje pirtyje linkime gero laisvalaikio ir karšto garo, o meistrams  naujų užsakymų. Laima ir Albinas

Laima ir Albinas

Sveiki,
ačiū už sėkmingai pabaigtą pirties projektą per tokį trumpą laiką, aš labai patenkintas galutiniu rezultatu. Jūsų pagalba ir patirtis pirties projektavimo ir įrengimo etape padėjo man apsispręsti, kokios turėtų būti naudojamos medžiagos ir koks turėtų būti galutinis pirties interjeras. Vienas iš geresnių sprendimų buvo pirties ir dušo durų montavimas ir apdaila, kur reikėjo išspręsti tiek saugų durų varstymą, tiek ir suderinti su planuojama sienų apdaila. Taip pat ačiū už pasiūlytą sprendimą įrengti ventiliacijos angą pirties apačioje, to nebuvau girdėjęs iš kitų pirties meistrų.
Sienų ir lubų apdaila, gultų montavimas buvo atliktas kokybiškai, profesionaliai ir atsižvelgiant į tai, kad būtų patogu naudotis pirtimi tokioje kompatiškoje erdvėje. Papildomai sumontuota garso įranga ir apšvietimas padės sukurti jaukesnę aplinką ir suteiks daugiau komforto. Jeigu kas į mane kreipsis, galėsiu Jus rekomenduoti kaip pirčių meistrus.
Linkiu sėkmės įgyvendinant kitus pirčių projektus.
Pagarbiai,

Adomas

Noriu padėkoti ,,PIRČIŲ MEISTRAMS" už nepriekaištingai ir greitai, o taip pat tvarkingai ir švariai ir atliktą darbą, už supratingumą. Labai patiko šiltas nuoširdus bendravimas. Jūsų konsultacijos ir patarimai padėjo įsirengti mano poreikius tenkinančia patogią daug džiaugsmo ir malonumo teikiančia pirtį... Labai ačiū už jūsų rūpestį

 

Norite pasitarti?

Tai ką skaitėte yra tai ka apie mus kalba klientai. Skambinkite, susipazinsime.

+370 675 50 589


Paslaugos Kontaktai